Дізнайтеся як купити вікна за 65% вартості

Ціни на популярні двостулкові вікна

Двостулкове вікно з правою поворотно-відкидною частиною, ширина 1400 мм, висота 1300 мм, з подвійним енергоощадним склопакетом.

* Ціни вказані в грн. по курсу НБУ на 18 березня 2020 р

REHAU EURO 60

Энергоэффективные пластиковые окна

склопакет 4 - 10 - 4 - 10 - 4і

3488 грн.

REHAU EURO 70

Энергоэффективные пластиковые окна

склопакет 4 - 14 - 4 - 14 - 4і

3856 грн.

REHAU GENEO

Энергоэффективные пластиковые окна

склопакет 4 - 16 - 4 - 16 - 4і

6878 грн.

Поворотно-відкидна частина:
1. Відкриття
Поворотно откидная часть окна - открытие
2. Провітрювання
Поворотно откидная часть окна - проветривание
1001256

вікон

всього встановлено компанією «ВЕГА-ПЛАСТ»
11

років

партнерства
з REHAU
20

років

на ринку
виробництва вікон
5

днів

час виконання
замовлення

Наші сертифікати

Вікна компанії «ВЕГА-ПЛАСТ» відповідають високим європейським стандартам якості
енергоощадження, а також стандартам чинного українського законодавства.

Продукція компанії «ВЕГА-ПЛАСТ» проходить суворий контроль якості і регулярну сертифікацію.

Як вибрати вікно

Враховуючи тип приміщення (квартира, будинок, нежитлове приміщення чи балкон) і клімат Вашого регіону. Для цього скористайтесь оглядом віконних систем REHAU з детальним описом їх технічних характеристик і рекомендацій по застосуванню

Варто пам’ятати!
За сучасними нормами ДСТУ для засклення приміщень, що опалюються, в І-й температурній зоні України (тобто на більшій частині території) коефіцієнт опору теплопередачі вікна має становити не менше 0,75 м²К/Вт. Цьому показнику відповідають вікна з 5-6 камерних профілів з монтажною глибиною 70-80 мм (наприклад, системи REHAU EURO-Design 70, REHAU Brillant-Design, REHAU SYNEGO та REHAU GENEO).

В ІІ-й температурній зоні (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Закарпатська обл. та АР Крим) коефіцієнт опору теплопередачі віконних конструкцій може становити 0,65 м²К/Вт. Такий показник можна отримати з профільними системами REHAU Euro-Design 60 та енергоощадним склопакетом.

REHAU рекомендує звернути увагу на компанії, що працюють виключно з профілем REHAU, пройшли програму авторизації та отримали Сертифікат про надання статусу «Авторизований Партнер REHAU» або «Авторизований Торговий Партнер REHAU». Такий Сертифікат вручається компанії за результатами регулярного аудиту з боку технічного відділу REHAU. Нижче ми наводимо декілька критеріїв, за якими здійснюється перевірка:

  • Використання оригінальних комплектуючих REHAU, таких як ущільнювачі та механічні з’єднувачі.
  • Тривала функціональна безпека завдяки дотриманню вимог виробництва та обробки, дотримання вітчизняних будівельних нормативів.
  • Кваліфікований монтаж з дотриманням вимог ДСТУ.
  • Обов’язкове навчання персоналу в Академії REHAU.

Статус Авторизованого Партнера надається строком на 1 рік (Авторизованого Торгового Партнера – на 6 місяців) і підтверджується протягом терміну дії під час регулярних перевірок. Будь-які серйозні зауваження з боку інженерів REHAU призводять до негайного призупинення статусу авторизації та видалення контактів компанії зі списку рекомендованих Партнерів до моменту їх усунення та повторного аудиту. Тож на сайті REHAU Ви завжди можете знайти контакти актуальних Авторизованих Партнерів REHAU.

Оберіть монтаж вікон за ДСТУ. Зокрема, мова йде про ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 Розділ 6.8 Ізоляція примикань віконних і дверних блоків до стін будинків, ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010 Розділ 7. Правила виконання робіт при облаштуванні вікон та дверей. На жаль, в Україні небагато вікон встановлюється з повним дотриманням технології. Це стається через економію на якісних професійних матеріалах та відмову від кваліфікованих спеціалістів, робота яких коштує дорожче. В результаті страждає покупець, адже таке «заощадження» може легко звести нанівець всі переваги якісного вікна.

Варто пам’ятати!
При правильному монтажі вікна дуже важливо захистити монтажний шов спеціальними ізоляційними матеріалами. Пароізоляція захищає піноутеплювач зсередини приміщення, а гідроізоляція – ззовні від потрапляння вологи. Якщо не використати цей захист, піна буде набирати вологу, яка під час замерзання руйнуватиме структуру утеплювача, в результаті чого монтажний шов буде пропускати холод, а з часом з’явиться пліснява та грибок на відкосах.

Так, згідно з ДСТУ Б В.2.6-23:2009 «Конструкції будинків і споруд Блоки віконні та дверні» гарантійний термін експлуатації блоків віконних чи дверних (незалежно від матеріалів) встановлюють у договорах на постачання, але він повинен складати не менше п’яти років з моменту введення віконних чи дверних блоків в експлуатацію.

Протягом дії терміну гарантії виробник бере на себе зобов’язання безкоштовно усувати всі недоліки, які виникли з його вини. Проте, в гарантію може не входити сезонне регулювання стулок, оскільки сучасне вікно – це доволі складний механізм, і, як і Ваше авто, потребує фахового технічного обслуговування.

Правила експлуатації блоків віконних чи дверних затверджуються керівником підприємства-виробника і повинні містити правила догляду за вікнами, встановлювати вимоги до їх застосування і безпечної експлуатації.

Зазвичай вся необхідна інформація щодо гарантії та правил експлуатації міститься в Паспорті на виріб, якій з 2013 року є обов’язковим документом, хоча інколи може подаватися у вигляді окремих документів, як-от Гарантійний талон чи Інструкція з експлуатації.

Ви можете розрахувати вартість конструкції в нашому віконному калькуляторі.

Пропонуємо вигідні умови на покупку вікон в розстрочку або кредит

Розстрочка від ПриватБанка на 3 місяці під 0%, без переплат, без довідки про доходи, без першого внеску, сума кредиту до 50000 грн

Про компанію

Фахівці приватного підприємства «ВЕГА-ПЛАСТ» успішно працюють на ринку металопластикових конструкцій України з 2000 року. На сьогодні підприємство є прикладом потужного вітчизняного виробника металопластикових конструкцій європейської якості з профілю світового лідера REHAU, який укомплектований німецької фурнітурою SIEGENIA.

Місія нашої компанії — зробити якісні металопластикові вікна в Україні максимально доступними кожному.

Компанія виготовляє металопластикові конструкції різної складності з ПВХ профілю REHAU: вікна, двері, балконні блоки, офісні перегородки, фасади, зимові сади, аркові конструкції та конструкції інших форм і декору.

У компанії розроблена спеціальна програма надання послуг: прийняття замовлення, виїзд фахівця на місце для виконання замірів, демонтаж старих конструкцій, монтаж, установка підвіконь і москітних сіток, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Кожен проект скління ведеться персональним кваліфікованим менеджером.

Компанія «ВЕГА-ПЛАСТ» гарантує своїм клієнтам безкоштовне вимірювання і демонтаж. Виготовлення та встановлення ПВХ конструкцій виконується протягом 5 робочих днів в залежності від складності та конфігурації виробів.

Продукція відповідає чітким технічним вимогам, естетичним і ціновим критеріям європейської якості від вітчизняного виробника. Всі витратні матеріали є екологічно чистими та безпечними для людини.

Досвід роботи сервісно-монтажного управління дозволяє виконувати монтаж і сервіс ПВХ виробів будь-якої складності. Гарантія забезпечується протягом 5 років.

Відділ по роботі з клієнтами

м. Київ, вул. Лейпцизька, 16А
Пн-Пт 9:00 — 18:00; Без перерв;
Сб, Нд – вихідні
 

Коментарі закриті.